2015 vyno ir deserto derinys obuoliai

2015 m. I vieta

Desertas: Ir viskas, kas yra skanu, yra skanu (obuoliai)
Vynas: Gintaras Sinas Apple Icewine
Komanda: Time
Andrius Kubilius
Audrius Simpukas, Andrej Anisko
2015 trečiosios vietos laimėtojai

2015 m. III vieta

Desertas: HoneyMoon
Vynas: Dr.Loosen 2013 Riesling Beerenauslese
Komanda: R&J
Justinas Kapkovičius
Renatas Jauniškis
2015 vyno ir deserto derinys penkta vieta

2015 m. V vieta

Desertas: Millefoglie alle tre creme
Vynas: Moscato D‘Asti
Komanda: Salvete
Antonio Serra
Roberta Mazoraitė, Erikas Leitonas, Anton Vasilijev
Vyno ir desertų derinių čempionatas 2015 ertlio namas derinys VII vieta

2015 m. dalyvis

Desertas: Meduje virtų cidonijų desertas
Vynas: Chateau Dereszla 3 Puttonyos Tokaji Aszu 2010
Komanda: Ertlio namas
Paulius Janušas
Martynas Pravilonis, Jūratė Patkačiūnienė, Jonas Skomskis
2015 m. vyno ir desertų derinių čempionatas Du mėnuliai komanda

2015 m. dalyvis

Desertas: Kubas
Vynas: Quady Elysium Black Muscat California 2013
Komanda: Du mėnuliai
Julijus Glebovas
Neringa Glebovė
2015 komanda jungtinės pajėgos vyno ir deserto derinys

2015 m. dalyvis

Desertas: Močiutės vazonėlis
Vynas: Royal Oporto Ruby Porto
Komanda: Jungtinės pajėgos
Virginija Ona Kudelytė, Karolina Kalinauskaitė
Benediktas Druskis
2015 m. vyno ir desertų derinių čempionatas XIX amžius komandos vyno ir deserto derinys

2015 m. dalyvis

Desertas: Vaikystės sapnas
Vynas: Vin D‘Alsace Gewurztraminer Vendanges Tardives 2005
Komanda: XIX amžius
Karine Gerunyan
Daiva Ramanauskaitė, Žana Blaženec
Rasa Suziedeliene Milda Suziedelyte vyno ir deserto deriniu cempionate

2010 m. I vieta

Desertas: "Šokoladinė bomba"
Vynas: Zind Humbrecht Gewurztraminer Turckheim 2007
Komanda: Rasa Starkuvienė („Vyno klubas“) ir Milda Sužiedelytė
II place Telegrafas

2013 m. II vieta

Desertas: Braškės šokolade
Vynas: Weingut Pockl Rosso e Dolce 2010
Komanda: "Telegrafas"
Narimantas Miežys
Audrius Goštautas
Verkiai-2

2013 m. dalyvis

Desertas: "Septyni"
Vynas: Domaine Landreau Le Petit Clos Coteaux du Layon AOC 2009
Komanda: "Verkiai" Ieva Čigaitė ir Diana Banuškevičiūtė
specialusis prizas 2014 geriausias šou

2014 m. Geriausias šou (specialusis prizas)

Desertas: "Lietuviškos gėrybės"
Vynas: Chateau Fayau Cadillac AOC 2009
Komanda: Kempinski Hotel Cathedral Square restoranas "Telegrafas" Narimantas Miežys, Vytautas Alekna, Javier Lopez
Narimantas Miežys, Javier Lopez
Vytautas Alekna
1ararat (4)

2014 m. dalyvis

Desertas: "Veneros pagunda"
Vynas: Armenia Muscat Wine
Komanda: Restoranas "Ararat": Ripsime Dauginienė, Julija Osmačko, Anna Karapetian
1imperial (1)

2014 m. dalyvis

Desertas: "Gracia"
Vynas: Les Clos de l‘Oratoire des Papes Chateauneuf du Pape AOC 2011
Komanda: Restoranas "Imperial" Natas Beriozovas, Marius Šiškauskas
1ciop ciop (2)

2014 m. dalyvis

Desertas: "Šokoladas ir draugai"
Vynas: Fratelli Vogadori Recioto della Valpolicella Classico DOC 2007
Komanda: ČIOP ČIOP ir draugai: Urtė Mikelevičiūtė, Mantas Dobradziejus, Martynas Maciulevičius