taures

Vyno ir desertų derinių čempionato „Wine + Dessert 2018“ pagrindinis rėmėjas „Sangaida“ pristato „Zwiesel“ taures. Plačiau straipsnyje.air taures

Ypatingai vyno sielai atsiskleisti reikalinga ne mažiau rafinuota taurė

Vyno ekspertai tvirtina, kad vyno sielą atskleidžia taurė. ZWIESEL 1872 vyno taurės ­– tai prabangi kolekcija, pabrėžianti ramų, elegantišką dizainą ir laikui nepavaldžią kokybę. Rankų darbo krištolas nustebina ypatingais pojūčiais, unikaliomis detalėmis, nes kiekviena taurė sukurta tarsi individualus meno kūrinys. ZWIESEL 1872 ir „Sangaida“ šiemet leis „Vyno ir desertų derinių čempionato“ dalyviams patirti tikrą malonumą tyrinėjant vyno ir deserto derinius.

Jau daugiau nei 140 metų ZWIESEL KRISTALLGLASS yra neįveikiamas lyderis stiklo gamyboje. Kompanija bendradarbiauja su žymiausiais restoranais, pripažintais dizaineriais ir savo gamyboje sujungia inovatyvias medžiagas su šiuolaikiniais stiklo gamybos metodais.

ZWIESEL KRISTALLGLASS apima tris ypatingus prekės ženklus, pateikiančius visą spektrą stiklo gaminių maisto ir gėrimų industrijai. SCHOTT ZWIESEL produktai skirti profesionalams. Patentuotas Tritan ®krištolo stiklas yra išskirtinis šio prekės ženklo gaminių bruožas. 2007 metais ZWIESEL išleido funkcionalių ir laikui nepavaldžių maisto gaminimui skirtų indų kolekciją JENAER GLASS, pagamintą iš karščiui atsparaus borosilikatinio stiklo. Kompanijos išskirtiniu prekės ženklu tapęs ZWIESEL 1872 atspindi ZWIESEL KRISTALLGLASS vertybes – patirtį enologijoje ir precizišką dizainą.Wine Classics 3 Champagner Neu 97200

ZWIESEL 1872 gėrimo individualumą pabrėžiantys stiklo gaminiai kuriami sujungus šiuolaikines technologijas, išgrynintą dizainą ir daugiau nei 140 metų perduodamas stiklo gamybos žinias. Tai prabangi stiklo gaminių linija, pabrėžianti ramų, elegantišką dizainą ir laikui nepavaldžią kokybę. Rankų darbo stiklas stebina ypatingais pojūčiais, unikaliomis detalėmis, nes kiekviena taurė sukurta tarsi individualus meno kūrinys.

Vyno specialistai teigia, kad vyno sielą atskleidžia taurė. ZWIESEL 1872 GOURMET kolekcijos vyno taurės tobulai atitinka tokius aukštus standartus ir atspindi kompanijos aistrą žadą atimančiam krištolo stiklui. Laikui nepavaldžios taurių linijos atveria galimybes įmantriausiems pojūčiams, pabrėžia subtiliausius spalvos tonus, atskleidžia vyno tekstūrą, aromatą ir visą skonių paletę.

ENOTECAENOTECA taurių serija iš GOURMET kolekcijos sudaryta iš didingo dvidešimt penkių taurių ansamblio. Tai yra tobulas įrankis vyno žinovui, norinčiam mėgautis unikaliu gėrimo spalvos, aromato ir skonio deriniu. Genialiai sukurta taurės tulpė atskleidžia ir perduoda subtiliausius spalvos niuansus, o preciziškos sienelių storio specifikacijos išlaiko tinkamą vyno temperatūrą jį ragaujant. Subtilia forma besiskiriančių taurių įvairovė ir išbaigtas elegantiškas dizainas sukuria ypatingą vyno taurių kolekciją tikram gurmanui: septynios taurės, leidžiančios atsiskleisti tikrajam raudonojo vyno skoniui,  keturios taurės baltajam vynui ir rafinuotos taurės prosecco, putojančiam vynui, šampanui, aperityvui, digestyvui ir vandeniui.

SCHOTT ZWIESEL kolekciją sudaro keturios skirtingos produktų kategorijos: WINE & MORE pristato elegantiškus, rinktinius stiklo gaminius, pabrėžiančius vyno charakteristikas. BAR PROFESSIONAL kolekcijos, sukurtos bendradarbiaujant su žymiausiais barų savininkais, gaminiai naudojami geriausiuose pasaulio baruose, restoranuose ir vertinami už puikų dizainą bei funkcionalumą. SERVING & MORE kolekcijos indai skirti elegantiškam maisto serviravimui. ACCESSOIRES linijos virtuvės aksesuarai išsiskiria laikui nepavaldžiu grožiu.

WINE & MORE kolekcija sukurta bendradarbiaujant su žinomais someljė ir  dizaineriais. Joje dera jausmingumas, funkcionalumas ir pažangus dizainas. SCHOTT ZWIESEL vynui skirti stiklo gaminiai vertinami profesionalų visame pasaulyje už išgrynintą dizainą, turtingą vyno aromato ir skonio atskleidimą.

Dekanter_S.47BAR PROFESSIONAL linija skirta žinantiems, kad kokteilio skonis priklauso ir nuo jo pateikimo. Kokteilio ir kitų gėrimų ragavimas ir įvertinimas lygiai tiek pat sudėtingas kaip mėgavimasis išskirtiniu vynu. ZWIESEL kompanijos partneris Vokietijos barų savininkų asociacija konsultuoja dėl barui skirtų stiklo gaminių kūrimo, įkvepia ir testuoja sukurtus gaminius.

Naujoji TRITAN ® PROTECT technologija net dvigubai padidina stiklo atsparumą dūžiams. Specialiu būdu sutvirtintas stiklo paviršius tampa atsparus įbrėžimams ir sutvirtina stiklą, indai mažiau dėvisi plaunant juos indaplovėje.